KontaktKontakt - Kontakt w sprawie części do samochodów francuskich

 sklep@eurofrance.pl

 

 Fb Messenger

tel. +48 33 506 50 70

pn-pt 9-17 sb 9-13

 

 

Andrzej Żur

+48 33 829 74 70

Kamil Zemanek

+48 33 488 50 75

Przemysław Sadowski

+48 33 829 74 73

img img img img img img
do kasy suma: 0,00 zł
Wyszukiwanie zaawansowane img
img
img
img
Wybierz widok:
Z zewnątrz
Wnętrze
Podwozie
img img img img
Wybierz kategorię
najeżdzając na punkt...
... lub wybierz z listy poniżej:
img
Wyszukaj części do swojego pojazdu
Wybierz model
Wybierz markę samochodu
Chłodzenie silnikaCzęści blacharskieCzęści karoseriiFiltryKoła, felgiOgrzewanie, wentylacja, klimatyzacjaOświetlenieSprzęt audio fabrycznySilnik i osprzętSystem zamykaniaSystemy komfortoweUkład elektrycznyUkład hamulcowyUkład kierowniczyUkład napędowyUkład paliwowyUkład wydechowyUkład zawieszenia, amortyzacjaWycieraczki, spryskiwaczeWyposażenie dodatkoweWyposażenie wnętrza, syst. bezpieczeństwa
Dostawa towaru na terytorium Polski

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Nasze towary dostarczamy wyłącznie do krajów wymienionych w cennikach wysyłek znajdujących się w tabelach poniżej.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy DPD, FedEx, Inpost.  Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

Cennik wysyłek:

Sposób płatności

Gotówka/Pobranie

gotówka lub karta przy odbiorze przesyłki 

20,- zł. n/d

Przelew bankowy zwykły

posiadamy konto w

20,-zł. 13,- zł.

Przelew bankowy natychmiastowy   

 Usługa przelewów natychmiastowych umożliwia przesłanie środków z rachunków w PLN na rachunki w innych bankach w ciągu zaledwie kilku sekund.

 Usługa pozwola realizować przelewy w czasie rzeczywistym zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. 

20,-zł.  13,-zł. 

Karta płatnicza   

 System płatności kartami płatniczymi.

 Usługa pozwala realizować płatności w czasie rzeczywistym zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. 

20,-zł.  13,-zł. 

 Raty mBank

wartość zakupów 300,-zł.-20000,-zł. okres spłaty kredytu od 3 do 48 miesięcy

20,-zł 13,-zł 

PayPal / Karta kredytowa

system płatności internetowych 

Znaki akceptacji PayPal

20,-zł 13,- zł.

 

Usługi dodatkowe

  • Dostawa w sobotę (usługa dostępna zazwyczaj w okolicy oddziałów firmy kurierskiej) - dodatkowa opłata 20 zł z VAT

 

UWAGA!
Powyższe ceny obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i wadze przesyłek do 30 kg. Przy niestandardowych przesyłkach, w szczególności przy zamówieniach na większe liczby produktów o większych gabarytach (np. zderzaki, klapy), koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.

 

Czas dostawy

 

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Czytaj więcej na temat podawanego na naszych stronach czasu realizacji.

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera. 

Niestety te 10% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy. 

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z która warto kontaktować się telefonicznie.

 

Formy i sposoby płatności:

1. Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.

2. Gotówka

Zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Bielsku-Białej.

3. Przelew bankowy zwykły.

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.

Nasz numer konta bankowego w banku ING: 30 1050 1070 1000 0022 1597 3690. 

4. Przelew bankowy natychmiastowy - płatności Shoper

Zamówienie realizowane natychmiast po dokonaniu zakupów.

Usługa przelewów natychmiastowych umożliwia przesłanie środków z rachunków w PLN na rachunki w innych bankach w ciągu zaledwie kilku sekund. Usługa pozwala realizować przelewy w czasie rzeczywistym zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. 

5. Raty mBank - wartość zakupów 300,-zł.-20000,-zł. okres spłaty kredytu od 3 do 48 miesięcy

6. PayPal / Karta kredytowa

Ten międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet z ponad 190 krajów. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych banku Inteligo: VISA ELECTRON INTELIGO i VISA GOLD. Więcej o systemie PayPal

7. Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

 

Dostęp przez API dla użytkownika został zablokowany z powodu zbyt dużej liczby błędnych logowań na konto. Odblokowanie dostępu nastąpi dopiero po poprawnym zalogowaniu się wskazanego Użytkownika z poziomu serwisu WWW: https://allegro.pl/enter_login.php?captcha=1.
Sprawdź nasz profil na Allegro
Zapisz się do newslettera
Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o promocjach
I nowościach? Korzystaj z ofert specjalnych
I kuponów rabatowych dla Klientów sklepu
Tego nie możesz przegapić
Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o promocjach na części do samochodów francuskich Oferowanych w naszym sklepie? Korzystaj z ofert specjalnych i kuponów rabatowych dla Klientów sklepu.Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowościach? Zapisz się do newslettera, A na bieżąco będziesz miał informacje o nowych częściach do Citroena, Peugeot, Reanult czy Dacii, które oferujemy.
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl