KontaktKontakt - Kontakt w sprawie części do samochodów francuskich

 sklep@eurofrance.pl

 

 Fb Messenger

tel. +48 33 506 50 70

pn-pt 9-17 sb 9-13

 

 

Andrzej Żur

+48 33 829 74 70

Kamil Zemanek

+48 33 488 50 75

Przemysław Sadowski

+48 33 829 74 73

img img img img img img
do kasy suma: 0,00 zł
Wyszukiwanie zaawansowane img
img
img
img
Wybierz widok:
Z zewnątrz
Wnętrze
Podwozie
img img img img
Wybierz kategorię
najeżdzając na punkt...
... lub wybierz z listy poniżej:
img
Wyszukaj części do swojego pojazdu
Wybierz model
Wybierz markę samochodu
Chłodzenie silnikaCzęści blacharskieCzęści karoseriiFiltryKoła, felgiOgrzewanie, wentylacja, klimatyzacjaOświetlenieSprzęt audio fabrycznySilnik i osprzętSystem zamykaniaSystemy komfortoweUkład elektrycznyUkład hamulcowyUkład kierowniczyUkład napędowyUkład paliwowyUkład wydechowyUkład zawieszenia, amortyzacjaWycieraczki, spryskiwaczeWyposażenie dodatkoweWyposażenie wnętrza, syst. bezpieczeństwa
Faktury VAT

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowody zakupu w postaci faktury VAT.

Faktura VAT wystawiona zostanie każdemu kupującemu w formie elektronicznej, w oparciu o treść pkt VI Regulaminu sklepu internetowego.

W celu wystawienia faktury VAT należy wypełnić odpowiednie pola formularza podczas składania zamówienia. 

Wystawiona elektroniczna faktura VAT zostanie Państwu przesłana za pośrednictwem wiadomości e-mail, na adres e-mail udostępniony w tym celu przez Państwo.

Przysługuje Państwu w każdym czasie prawo do wycofania zgody na otrzymywanie faktur VAT w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości e-mail, poprzez złożenie stosownego oświadczenia (sprzeciwu) wyrażonego w formie dokumentowej (wiadomość e-mail) lub pisemnej na nasz adres kontaktowy.

Informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2174 z późń. zm.) faktura VAT nie musi zawierać oznaczenia ORYGINAŁ/KOPIA oraz nie musi posiadać pieczątki i podpisu wystawcy.

Dostęp przez API dla użytkownika został zablokowany z powodu zbyt dużej liczby błędnych logowań na konto. Odblokowanie dostępu nastąpi dopiero po poprawnym zalogowaniu się wskazanego Użytkownika z poziomu serwisu WWW: https://allegro.pl/enter_login.php?captcha=1.
Sprawdź nasz profil na Allegro
Zapisz się do newslettera
Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o promocjach
I nowościach? Korzystaj z ofert specjalnych
I kuponów rabatowych dla Klientów sklepu
Tego nie możesz przegapić
Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o promocjach na części do samochodów francuskich Oferowanych w naszym sklepie? Korzystaj z ofert specjalnych i kuponów rabatowych dla Klientów sklepu.Chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nowościach? Zapisz się do newslettera, A na bieżąco będziesz miał informacje o nowych częściach do Citroena, Peugeot, Reanult czy Dacii, które oferujemy.
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl